دسترسی سریع

21

3

تاریخ های مهم کنفرانس
تمدید شد
آخرین مهلت ارسال مقالات:
19
خرداد ماه 1399
 
آخرین مهلت ثبت نام در همایش:
19 خرداد ماه 1399
 
برگزرای همایش:
20 خرداد ماه 1399
تماس با دبیرخانه

 

نشانی دبیرخانه :
 مشهد، جنب دانشگاه خیام ،مجیدیه9 ،محمدیه 10
ساختمان آرین ، طبقه 2

 

تلفن تماس : 38234627-051
ساعات تماس 14-8 همه روزه بجز ایام تعطیل

 

نکات مهم در مورد پاسخگویی به شما عزیزان:
لطفا قبل از تماس از طریق  این فرم   با ما در ارتباط باشید.
لطفا با شماره تلفن ثابت دبیرخانه ، فقط در ساعات ذکر شده تماس بگیرید.

 

Info@mgbconf.ir

 

 

پوستر همایش
Poster
اخبار سایت
ارسال مدارک

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی پژوهشگران محترم

با عرض پوزش فراوان به دلیل تاخیر پیش آمده 2 روزه در ارسال بسته های پستی ، مدارک پژوهشگران عزیز و ارجمند به نشانی نویسنده مسئول طی 3 مرحله در روزهای یکشنبه 25 ، دوشنبه 26 و سه شنبه 27 خرداد ماه ارسال و فردا و پس فردا (دوشنبه و سه شنبه) نیز ادامه خواهد داشت. لذا تا پایان همین هفته منتظر وصول مدارک خود باشید.

* کد رهگیری 20 رقمی پستی نیز برای همه عزیزان روز سه شنبه ارسال خواهد شد.

* چنانچه تا پایان وقت اداری روز شنبه 31 خرداد 1399 بسته پستی به دست شما نرسید از روز یکشنبه 1 تیر لغایت 5 تیرماه 1399 با تلفن ثابت دبیرخانه:  05138234627 تماس حاصل فرمائید. پاسخگویی به تماس ها در ساعات اداری و صرفا از طریق تلفن دبیرخانه خواهد بود لذا از ارسال ایمیل و درج پیام در قسمت تماس باما خودداری فرمائید.

با نهایت احترام و سپاس
دبیرخانه همایش

1399/03/25 بیشتر بدانید ...

آخرین مهلت ثبت خدمات و پرداخت هزینه ها برای شرکت کنندگان غیر حضوری ساعت 24 روز 22 خردادماه 1399 میباشد و مدارک روز شنبه 24 خرداد به اداره محترم پست تحویل میگردد.

1399/03/21 بیشتر بدانید ...

آخرین مهلت ارسال مقالات فقط ساعت 24 روز 19 خرداد ماه 1399 بوده و این مهلت به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.

با توجه به 2 بار تمدید زمان همایش و تصمیم کمیته راهبردی مبنی بر تحویل گواهی ها بصورت غیرحضوری ارسال گواهی ها حداکثر 3 روز پس از تاریخ همایش (بین 21 تا 23 خرداد) با پست پیشتاز به آدرس شرکت کنندگان حضوری و غیرحضوری ارسال خواهد شد.

1399/03/15 بیشتر بدانید ...

با سلام و سپاس

ضمن تشکر از استقبال پرشور شما پژوهشگران گرامی و ارسال مقالات ارزشمند به دبیرخانه چهارمین کنفرانس بین المللی مدیریت،حسابداری،بانکداری و اقتصاد نوین ، مطابق روال همایش های قبلی لطفا مقالات را در فرمت ارائه شده از سوی کمیته علمی همایش (منوی اصلی سایت قسمت فرمت مقالات) ارسال فرمائید. بدیهی است به مقالاتی که خارج از فرمت همایش به دبیرخانه ارسال شوند ترتیب اثر داده نخواهد شد.


1399/03/15 بیشتر بدانید ...

 

فقط 3روز دیگر تا پایان مهلت ارسال مقالات باقیست


ثبت نام

ورود به سایت و ارسال مقالات

 

 

 

 

1399/03/08 بیشتر بدانید ...

متن گواهی های پژوهشگران محترم


در چند روز اخیر سوالاتی از سوی پذیرفته شدگان مقالات صورت گرفته که متن گواهی برای کسانی که مقالات آنان بصورت چاپ در مجموعه مقالات و یا پوستر و سخنرانی پذیرفته شده است چه تفاوتی با یکدیگر خواهد داشت.


پاسخ : هیچ تفاوتی در متن گواهی بین پذیرش مقالات حضوری و غیر حضوری ، سخنرانی ، پوستر و یا چاپ در مجموعه مقالات وجود ندارد و تمامی گواهی ها با متن (این مقاله از سوی هیئت داوران همایش پذیرفته و در همایش ارائه گردیده است) صادر خواهد شد. مگر آنکه بنابر احتیاجات فرد متن گواهی به درخواست وی تغییر یابد که از کلیه پذیرفته شدگانی که این درخواست را دارند خواهشمندیم با استفاده از فرم تماس باما یا تماس تلفنی با دبیرخانه همایش نسبت به متن درخواستی خود برای صدور گواهی نامه اقدام نمایند.

با نهایت سپاس و احترام
دبیرخانه همایش

1399/03/08 بیشتر بدانید ...

مراحل ارسال مقاله تا دریافت گواهی موقت
(گواهی موقت بصورت PDF با مهر و امضای همایش ازطریق پنل کاربری قابل دانلود میباشد و گواهی اصلی 3 روز پس از تاریخ نهایی و رسمی همایش بوسیله پست برای شما ارسال میگردد)

 

Untitled-2dd

 

1399/03/08 بیشتر بدانید ...

تمدید مجدد زمان همایش با توجه به دستور وزارت بهداشت

ضمن عرض سلام و خسته نباشید به پژوهشگران ارجمند، بدینوسیله به علت دستور العمل وزارت بهداشت به مسئولین همایش ها و سمینارهای منطقه ای ، ملی و بین المللی، تمدید زمان برگزاری همایش را به اطلاع شما عزیزان میرسانم.
با توجه به جلسه مورخ 22 اردیبهشت 99 شورای راهبردی همایش، تصمیم گرفته شد که زمان برگزاری همایش از پنجشنبه 25  اردیبهشت 99 به سه شنبه 20 خرداد ماه 1399 و آخرین مهلت ارسال مقالات و تکمیل ثبت نام 19خرداد ماه 1399 باشد. لذا از شما پژوهشگران گرامی خواهشمندیم تا قبل از ساعت 24 روز  18 خردادماه 1399 مقالات ارزشمند خود را پس از ثبت نام از طریق پنل کاربری و گزینه "ارسال مقاله" به دبیرخانه همایش ارسال نمایند.با نهایت احترام
دبیرخانه همایش

1399/02/24 بیشتر بدانید ...

روند ارسال مقالات و دریافت گواهی موقت و اصل گواهی

با عنایت خداوند تبارک و تعالی و حمایت شما پژوهشگران محترم و اعلام آمادگی تعداد زیادی از اساتید و نخبگان حوزه مدیریت، حسابداری ،بانکداری و اقتصاد، چهارمین کنفرانس بین المللی مدیریت،حسابداری،بانکداری و اقتصاد نوین در اردیبهشت ماه سال جاری در مشهد مقدس برگزار خواهد شد.

لذا شما پژوهشگران محترم جهت بهره مندی از امتیازات این همایش می توانید تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه 24 اردیبهشت ماه، نسبت به ارسال مقالات خود اقدام کنید.

دریافت گواهی موقت که حاوی نام نویسندگان ،موضوع مقاله و مهر و امضای دبیرخانه همایش می باشد،پس از داوری مقاله یا مقالات شما بصوت PDF از طریق پنل کاربری هرفرد در دسترس خواهد بود. (مدت زمان داوری مقالات از زمان ارسال  12 ساعت و حداکثر 72 ساعت خواهد بود)

در صورت اعلام پروتکل های بهداشتی و برگزاری کنفرانس در تاریخ مقرر ، اصل مدارک شرکت کنندگان غیر حضوری و حضوری همایش در تاریخ 28 اردیبهشت برای آنان از طریق پست پیشتاز به آدرس نویسنده مسئول ارسال خواهد شد.

-همچنین درصورت تمدید زمان همایش اصل مدارک به همراه یک نسخه الکترونیک از مجموعه مقالات همایش (CD) حداکثر 3 روز پس از تاریخ برگزاری (هر تاریخی که متعاقبا از سوی وبسایت همایش اعلام شود) برای شرکت کنندگان ارسال خواهد شد.

1399/02/16 بیشتر بدانید ...

هم اکنون مقالات خود در زمینه مدیریت ، حسابداری ، بانکداری و اقتصاد را به این همایش ارسال نمائید

با توجه به ترافیک بالای ارسال آثار در روزهای پایانی از شما پژوهشگران محترم خواهشمندیم جهت بهره مندی از امتیازات این همایش بین المللی و دریافت آنی گواهی پذیرش مقاله هم اکنون نسبت به ارسال آن اقدام نمائید.
آخرین مهلت ارسال مقالات ساعت ۲۴ روز دو شنبه 22 اردیبهشت ماه.

1399/02/09 بیشتر بدانید ...

پیام تبریک روز معلم

هدف یک معلم رسم تصویری از آینده برای دانش آموز نیست، بلکه راهی را نشان خواهد داد که دانش آموز توانایی رسم تصویر آینده خود را داشته باشد.

پیشاپیش 12 اردیبهشت ماه روز معلم را به همه اساتید و معلمان فرهیخته تبریک عرض میکنیم.

دبیرخانه چهارمین کنفرانس بین المللی مدیریت،حسابداری،بانکداری و اقتصاد نوین

 

1399/02/11 بیشتر بدانید ...

چاپ مقالات برگزیده در Textroad Journals

پژوهشگران گرامی، با توجه به رایزنی های صورت گرفته توسط دبیر محترم همایش با سردبیر محترم ژورنال"Current Economics and Management Research" زیرمجموعه نشریه اپن اکسس TEXTROAD مقرر گردید مقالات برتر انتخاب شده از سوی کمیته علمی همایش ، در شماره بعدی نشریه ذکر شده نمایه گردد. 

Number of issues per year: 6
ISSN: 2356-8836 (Print)

ISSN: 2356-8887 (Online)
 

Current Economics and Management Research (CEMR) is a peer reviewed, open access international scientific journal dedicated for publication of high quality original research articles as well as review articles in the all areas of Economics and Management Research.

 

 

 

 

1398/11/12 بیشتر بدانید ...

دریافت گواهی موقت تا قبل از سال جاری

با توجه به شیوع ویروس کرونا و به تعویق افتادن زمان کلیه همایش ها و طبیعتا تمدید شدن زمان این همایش، ممکن است برخی افراد تا قبل از پایان سال جاری نیاز به گواهی پذیرش مقالات خود داشته باشند. این افراد می توانند مقالات خود را از طریق وبسایت همایش به دبیرخانه ارسال و پس انجام دستور العمل زیر گواهی موقت خود را فورا دریافت کنند.

پس از ارسال مقاله خود منتظر داوری مقالات بوده و پس از اعلام نتایج داوری ، در صورت پذیرش مقاله نسبت به ثبت خدمات و  پرداخت آنلاین هزینه ثبت نام از طریق پنل کاربری گزینه ثبت خدمات اقدام نمایند، پس از این کار در "ویرایش و وضعیت داوری مقالات" در پنل کاربری یک گزینه به نام دریافت گواهی موقت اضافه می شود که با کلیک بر روی گزینه دریافت، فایل PDF گواهی موقت با مهر و امضای همایش قایل دریافت خواهد بود.
(چنانچه به هر دلیل موفق به دانلود گواهی موقت خود نشدید با دبیرخانه همایش تماس گرفته تا همکاران ما گواهی را به ایمیل شما ارسال کنند.)

دبیرخانه همایش

1398/12/20 بیشتر بدانید ...

تمدید شد

ضمن عرض سلام و خسته نباشید و ذکر خداقوت بابت ارسال مقالات علمی ، پربار و ارزشمند که قریب به نود درصد آنها نیز از نگارش مطلوب و پیش فرض همایش تبعیت کرده است، بدینوسیله به علت دستور العمل وزارت بهداشت به مسئولین همایش ها و سمینارهای منطقه ای ، ملی و بین المللی، تمدید زمان برگزاری همایش را به اطلاع شما عزیزان میرسانم.
با توجه به جلسه مورخ 18 اسفند 98 شورای راهبردی همایش تصمیم گرفته شد که زمان برگزاری همایش از شنبه 20 اسفند 98 به پنجشنبه  25 اردیبهشت ماه 1399 و آخرین مهلت ارسال مقالات و تکمیل ثبت نام 22 اردیبهشت ماه 1399 باشد. لذا از شما پژوهشگران گرامی خواهشمندیم تا قبل از ساعت 24 روز  22 اردیبهشت ماه 1399 مقالات ارزشمند خود را پس از ثبت نام از طریق پنل کاربری و گزینه "ارسال مقاله" به دبیرخانه همایش ارسال نمایند.

با نهایت احترام
دبیرخانه همایش

1398/12/19 بیشتر بدانید ...

ارسال مقاله به همایش با موضوعات مدیریت، حسابداری، اقتصاد و بانکداری تا تاریخ 18 اسفند

با عنایت خداوند تبارک و تعالی و حمایت شما پژوهشگران محترم و اعلام آمادگی تعداد زیادی از اساتید و نخبگان حوزه مدیریت، حسابداری و اقتصاد، چهارمین کنفرانس بین المللی مدیریت،حسابداری،بانکداری و اقتصاد نوین در اسفند ماه سال جاری در مشهد مقدس برگزار خواهد شد.

لذا شما پژوهشگران محترم جهت بهره مندی از امتیازات این همایش بین المللی می توانید تا ساعت ۲۴ روز سه شنبه 18 اسفند ماه، نسبت به ارسال مقالات خود اقدام کنید.


در صورت برگزاری کنفرانس در تاریخ مقرر ، اصل مدارک شرکت کنندگان غیر حضوری و حضوری همایش در تاریخ 22 اسفند برای آنان ارسال خواهد شد.  (مدارک تا قبل از پایان سال به دست شما پژوهشگران محترم خواهد رسید)

1398/12/09 بیشتر بدانید ...

تبریک به مناسبت تولد حضرت فاطمه و روز مادر

 

سالروز میلاد خجسته فاطمه زهرا (س) سرور بانوان جهان، عطای خداوند سبحان، کوثر قرآن، همتای امیر مومنان و الگوی بی بدیل تمام جهانیان مبارک باد.

 

دبیرخانه همایش

1398/11/26 بیشتر بدانید ...

تمدید مهلت ارسال مقالات و زمان برگزاری همایش


ضمن عرض سلام و خسته نباشید و ذکر خداقوت بابت ارسال مقالات علمی ، پربار و ارزشمند که قریب به نود درصد آنها نیز از نگارش مطلوب و پیش فرض همایش تبعیت کرده ، بدینوسیله تمدید زمان برگزاری همایش را به اطلاع شما عزیزان میرسانم.
با توجه به جلسه مورخ 21 بهمن 98 شورای راهبردی همایش و با توجه به استقبال خوب شما پژوهشگران ارجمند و ارسال مقالات پر بار و ارزشمند، تصمیم گرفته شد که زمان برگزاری همایش از پنجشنبه 24 بهمن به سه شنبه 20 اسفند ماه و آخرین مهلت ارسال مقالات و تکمیل ثبت نام 19 اسفند ماه باشد. لذا از شما پژوهشگران گرامی خواهشمندیم تا قبل از ساعت 24 روز 18 اسفند ماه مقالات ارزشمند خود را پس از ثبت نام از طریق پنل کاربری و گزینه "ارسال مقاله" به دبیرخانه همایش ارسال نمایند.

با نهایت احترام
دبیر اجرائی همایش

1398/11/23 بیشتر بدانید ...

به اطلاع کلیه پژوهشگران و نویسندگان محترم میرساند؛ تمامی گواهی های صادر شده از طرف دبیرخانه برای نویسندگان مقالات یکسان خواهد بود و هیچ تفاوتی بین افراد ثبت نام کننده حضوری و غیرحضوری وجود ندارد.

1398/11/14 بیشتر بدانید ...

به اطلاع  آن دسته از عزیزانی که درخواست گواهی زودهنگام را دارند می رساند که پس از ارسال مقاله خود منتظر داوری مقالات بوده و پس از اعلام نتایج داوری ، در صورت پذیرش مقاله نسبت به ثبت خدمات و  پرداخت آنلاین هزینه ثبت نام از طریق پنل کاربری گزینه ثبت خدمات اقدام نمایند، پس از این کار در "ویرایش و وضعیت داوری مقالات" در پنل کاربری یک گزینه به نام دریافت گواهی موقت اضافه می شود که با کلیک بر روی گزینه دریافت، فایل PDF گواهی موقت با مهر و امضای همایش قایل دریافت خواهد بود.
دبیرخانه همایش

1398/11/14 بیشتر بدانید ...

اطلاعیه تسریع در ارسال مقالات

*پژوهشگران محترم با توجه به نزدیکی به مهلت مقرر برای ارسال مقالات لطفا هر چه سریعتر مقالات ارزشمند خود را از طریق پنل کاربری خود و گزینه ارسال مقاله به دبیرخانه همایش ارسال نمائید.بدیهی است به مقالاتی که پس از تاریخ اعلام شده (ساعت 24 روز 22 بهمن ماه ) به دبیرخانه ارسال شوند ترتیب اثر داده نخواهد شد.


*ضمنا پژوهشگرانی که مقالات آنان پذیرفته شده است هرچه سریعتر نسبت به تکمیل مراحل ثبت نام خود اقدام نمایند.

با نهایت سپاس
دبیرخانه همایش

1398/11/13 بیشتر بدانید ...

مزایای شرکت در کنفرانس به شرح زیر است:

1-نمایه شدن تمامی مقالات پذیرفته شده در پایگاه مرجع دانش ایران (سیویلیکا) طبق مجوز و تفاهم نامه بعمل آمده.
2-امکان شرکت در پنل های همایش برای شرکت کنندگان حضوری.
3-چاپ 3 مقاله برتر همایش به انتخاب داوران در نشریات بین المللی و اپن اکسس.
4-صدور و دریافت گواهی موقت در صورت پذیرش مقاله (به صورت آنلاین می توانید گواهی موقت خود را دریافت کنید.)
5- تخفیف در هزینه برای ارسال بیش از 1 مقاله پذیرفته شده.
6- دریافت گواهی نامه نهایی دارای هولوگرام اختصاصی به همراه یک نسخه الکترونیک (CD) از مجموعه مقالات برتر همایش که حداکثر 3 روز پس از روز همایش با پست پیشتاز به آدرس نویسنده مسئول ارسال می شود.

 

1398/11/12 بیشتر بدانید ...

با توجه به مشکلات اقتصادی ناشی از تحریم های یکجانبه علیه جمهوری اسلامی ایران از پژوهشگران ایرانی شرکت کننده (بخش فارسی) در این همایش درخواست می گردد در صورت امکان مقالات علمی خود را پیرامون مسائل و مشکلات روز کشور به دبیرخانه همایش ارسال نمایند.بیانات رهبری در سال 1390 در دیدار جمعی از نخبگان:

 یک مسئله هم مسئله‌ی مقالات علمی است. خوشبختانه مقالات از لحاظ کمّی، و در مواردی از لحاظ کیفی، پیشرفت خیلی خوبی داشته؛ منتها یک نکته‌ی مهمی وجود دارد که من چند بار تا حالا مطرح کردم و خوشبختانه دیدم امروز هم در حرفهای بعضی از دوستان همین نکته تکرار میشود، و آن این است که تولید مقاله هدف نیست. اولاً کیفیت مقاله مهم است. از این مهمتر، جهت مقاله است؛ این مقاله را برای چه مینویسیم؟ این افزایش تعداد مقالات باید خودش را در بازار کار ما و تولید ما و زندگی واقعی ما نشان بدهد. مقاله باید بر طبق نیاز کشور نوشته بشود؛ این خیلی مهم است. بنابراین هم مسئله‌ی کیفیت مقاله‌هاست که مهم است، هم اینکه مقاله باید برای رفع یک نیازی در کشور تهیه بشود

1398/11/07 بیشتر بدانید ...

اطلاعیه دعوت به همکاری

 احتراما به منظور استفاده از طیف وسیعی از نخبگان و پژوشگران و به جهت بررسی علمی دقیق مقالات ارسالی به کنفرانس، بکارگیری 3 داور مرتبط با موضوع برای هر مقاله از سوی شورای سیاستگذاری تصویب و به دبیرخانه کنفرانس ابلاغ شده است.لذا از کلیه اساتید و پژوهشگران دارای مدرک دکتری تخصصی PhD و کارشناسی ارشد و دارای سوابق درخشان علمی و پژوهشی که مایل به همکاری هستند دعوت می شود تا در "سامانه داوران" ثبت نام کرده و رزمه خود را ارسال نمایند. 

1398/09/06 بیشتر بدانید ...

توافق دبیرخانه و شبکه مترجمین اشراق جهت ترجمه و انتشار مقالات

به اطلاع کلیه شرکت کنندگان و نویسندگان محترم مقالات می رساند، طبق توافق نامه فی مابین دبیرخانه کنفرانس و شبکه مترجمین اشراق، کلیه شرکت کنندگان و ثبت نام کنندگان این کنفرانس می توانند با ارائه کد تخفیف، از تخفیف ۱۵ درصدی برای ترجمه مقالات و کتب خود به ۳۷ زبان زنده دنیا بهره مند شوند. 

1398/09/06 بیشتر بدانید ...

بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در مورد اهمیت تحقیق و پژوهش

 - علم و تحقیق کلید قطعی پیشرفت کشور است.
- تحقیق علمی فقط به معنای فراگیری و تقلید نیست، تحقیق ضد تقلید است.
- پیشرفت کشور نیازمند حرکت علمی بسیار قوی است.
- تولید علم و تحقیقات، حیات آینده کشور است.
- برای خدمت رسانی بهتر به مردم، کارهای دقیق پژوهشی لازم است.
-عنصر تحقیق و پژوهش در همه جا به صورت یک اصل در مجموعه کارها باید مورد توجه قرار گیرد.
-اگر ژرف یابی و پژوهش نباشد; نتیجه اش یک جا ایستادن، در جا زدن و با دنیای پیرامون خود به تدریج بیگانه تر شدن است.
برای دیدن ادامه ادامه مطلب روی گزینه "بیشتر بدانید" کلیک کنید.

1398/09/06 بیشتر بدانید ...

انتشار کلیه مقالات کنفرانس در سایت سیویلیکا

به اطلاع پژوهشگران عزیز میرساند که بر اساس تفاهم نامه منعقد شده فی ما بین پایگاه سیویلیکا (مرکز همایشهای معتبر علمی ایران) و دبیرخانه کنفرانس؛ تمامی مقالات پذیرفته شده در این کنفرانس در سایت سیویلیکا نمایه خواهد شد.

 

تعهدات سیویلیکا

1- نمایه سازی مقالات همایش پس از دریافت مقالات از دبیرخانه همایش واختصاص کد یکتای  COIبه هر مقاله همایش

2- انتشار خبر فراخوان مقالات همایش در سیویلیکا

3- ارسال ایمیل فراخوان و اطلاع رسانی همایش به کلیه اعضای سیویلیکا (در قالب خبر نامه ماهانه سایت)

4- درج در تقویم کنفرانسهای تخصصی کشور (کنفرانسهای ایران)

5- انتشار اخبار همایش در پایگاه بانک اطلاعاتی گردهمایی های ایران (www.symposia.ir)

6- انتشار فراخوان همایش در پایگاه فراخوانهای علمی پژوهشی کشور (www.CallForPapers.ir)

7-پوشش کامل اخبار دبیرخانه کنفرانس در پایگاه خبری کنفرانسها (www.Akhbarelmi.ir)

8- ارائه کارت عضویت رایگان بانک مقالات کنفرانسهای کشور برای استفاده داوران کنفرانس

 

1398/09/05 بیشتر بدانید ...

پژوهشگران گرامی،طبق اطلاعات رسیده به دبیرخانه همایش، رایزنی هایی از طرف دبیر محترم علمی کنفرانس با سردبیر محترم ژورنال اپن اکسس"Textroad Journals" در حال انجام است که در صورت موافقت، مقالات برتر انتخاب شده از سوی کمیته علمی همایش خارج از نوبت عادی ، در نشریه ذکر شده نمایه گردد. 

1398/09/05 بیشتر بدانید ...

نکات مهم برای ثبت نام کنندگان در همایش

پژوهشگران محترم حتما نکات ذیل را با دقت مطالعه و در صورت مغایرت اطلاعات، نسبت به رفع ان اقدام کنید:

 

۱. از صحت اطلاعات شخصی هنگام ثبت نام اطمینان پیدا کنید؛ ادرس پستی، کد پستی، نام گیرنده و شماره تماس بصورت دقیق درج گردد.

۲. جهت ارسال مقاله؛ ابتدا می بایست فرمت مقاله رو دانلود کرده و مقاله خود را بر اساس فرمت سایت، تنظیم و ارسال کنید. برای راهنمایی بیشتر می توانید به منو "راهنمای ثبت نام و ارسال مقالات" مراجعه کنید.

۳. نتیجه داوری مقاله شما بین ۳ تا ۵ روز مشخص می شود. در صورت تقاضای داوری خارج از نوبت، درخواست خود را از طریق فرم تماس با ما ارسال کنید.

۴. پژوهشگران محترمی که مقاله ایشان مورد پذیرش نهایی قرار گرفته است، در صورت نیاز به گواهی موقت می توانند از پنل شخصی خود اقدام نمایید.

۵. جهت تکمیل فرایند ثبت نام، بایستی پس از پذیرش مقاله نسبت به صدور فاکتور و پرداخت وجه ثبت نام اقدام نمایید. لازم بذکر است امکان پرداخت الکترونیکی از سایت همایش وجود دارد . در صورت پرداخت از سایر روش ها، می بایست اطلاعات فیش پرداختی را در پنل خود ثبت کنید.

1398/09/05 بیشتر بدانید ...

رعایت اخلاق حرفه ای و علمی در نگارش مقالات

باعنایت به حضور اساتید برجسته وارزشمند کشور و حمایت رسمی نهادهای مختلف علمی و اجرایی معتبر از این کنفرانس و همچنین جایگاه بسیار مهم جامعه متعهد علمی دانشگاهی کشور در حفظ اصالت مقالات، رعایت اخلاق حرفه ای و اصول اولیه علمی در  تهیه و تدوین مقالات پژوهشگران محترم الزامی می باشد. 

1398/09/05 بیشتر بدانید ...

 

توسعه و پیشرفت بشریت در گرو تولید علم ، کشف و انتشار دانش است، گاه این خلق دانش در حوزه انسانی و گاه در حوزه فناوری می‌باشد، آنچه واضح است این است که دنیای امروز، دنیای تبادل اندیشه‌ها و خلق ایده‌های نوینی است که موجب پیشرفت دانش بشری در عرصه های مختلف علم و فناوری می باشد. در این راستا آنچه مهم به نظر می‌رسد، ایجاد بستری مناسب در جهت بروز ظرفیت های موجود و تشکیل ظرفیت‌های جدید است. از این روی رویدادهای علمی و تخصصی گوناگون، علاوه بر ایجاد زمینه تحقق این مسائل، می‌توانند موقعیتی مناسب برای ایجاد هم‌فکری و تبادل دیدگاه‌ها محسوب گردند.
دبیرخانه چهارمین کنفرانس بین المللی مدیریت،حسابداری،بانکداری و اقتصاد نوین مفتخر است تا در راستای  توسعه و انتشار دستاوردهای نوین در حوزه مدیریت،حسابداری،بانکداری و اقتصاد میزبان پژوهشگران پیشرو باشد.
از این رو وبسایت این کنفرانس پذیرای مقالات علمی اساتید و دانشجویان محترم در حوزه های یاد شده می باشد.پژوهشگران محترم می توانند با دانلود فرمت ارائه مقالات در منوی اصلی سایت مقالات خود را در چهارچوب خواسته شده از سوی کمیته علمی همایش قرار داده و با استفاده از سامانه کاربری برای دبیرخانه همایش ارسال نمایند.

دبیر علمی کنفرانس

1398/06/16 بیشتر بدانید ...

  همایش بین المللی مدیریت 98، همایش بین المللی حسابداری 98، همایش بین المللی بانکداری 98 ، همایش بین المللی اقتصاد 98

  همایش مدیریت ، همایش حسابداری، همایش بانکداری ، همایش اقتصاد ،همایش بین المللی مدیریت ، همایش بین المللی حسابداری، همایش بین المللی بانکداری ، همایش بین المللی اقتصاد،کنفرانس بین المللی مدیریت ، کنفرانس بین المللی حسابداری، کنفرانس بین المللی بانکداری ، کنفرانس بین المللی اقتصاد، ارسال مقاله به همایش مدیریت ، ارسال مقاله به همایش حسابداری، ارسال مقاله به همایش بانکداری، ارسال مقاله به همایش اقتصاد، آخرین مهلت ارسال مقاله به همایش مدیریت ، آخرین مهلت ارسال مقاله به همایش حسابداری، آخرین مهلت ارسال مقاله به همایش بانکداری ،آخرین مهلت ارسال مقاله به همایش اقتصاد
  همایش مدیریت 98 ، همایش حسابداری 98، همایش بانکداری 98 ، همایش اقتصاد 98 ،همایش بین المللی مدیریت 98، همایش بین المللی حسابداری 98، همایش بین المللی بانکداری 98 ، همایش بین المللی اقتصاد 98،کنفرانس بین المللی مدیریت 98 ، کنفرانس بین المللی حسابداری 98، کنفرانس بین المللی بانکداری 98، کنفرانس بین المللی اقتصاد 98، ارسال مقاله به همایش مدیریت 98، ارسال مقاله به همایش حسابداری 98، ارسال مقاله به همایش بانکداری 98، ارسال مقاله به همایش اقتصاد 98، آخرین مهلت ارسال مقاله به همایش مدیریت 98، آخرین مهلت ارسال مقاله به همایش حسابداری 98، آخرین مهلت ارسال مقاله به همایش بانکداری 98،آخرین مهلت ارسال مقاله به همایش اقتصاد 98
  مدیریت بازرگانی، مدیریت عمومی، مدیریت صنعتی، مدیریت استراتژیک، علوم رفتاری در مدیریت، مدیریت مالی، مدیریت پروژه، مدیریت آینده پژوهی، حقوق و مدیریت، مدیریت منابع انسانی، مدیریت بازاریابی، مدیریت استراژیک و رقابت، مدیریت تکنولوژی، مدیریت سیستم ها، رهبری و رفتار سازمانی، حاکمیت شرعی، کیفیت، بهره وری، ارتباط با مشتری،کارآفرینی استراتژی، چالشها و مدیریت آنها، تحول سازمانی و مدیریت تغییرات، تصمیم گیری در شرایط چالش بر انگیز کسب و کار، ساختاردهی در سازمانهای امروزی، مدیریت پروژه و چالشهای سازمانهای پروژه محور، مدیریت تولید و عملیات سازمانهای صنعتی و خدماتی، مدیریت منابع انسانی و چالشهای پیش رو در آن، بازاریابی و فروش محصولات و خدمات، مدیریت منابع مالی و سرمایه گذاری، بازرگانی داخلی و خارجی، حسابداری و گردآوری و تحلیل اطلاعات مالی، فن آوری اطلاعات و نقش آن در مدیریت و غلبه بر چالشها، توسعه اقتصادی و راهکارهای غلبه بر موانع توسعه، اقتصاد سنجی و تحلیل های اقتصادی بعنوان ابزاری جهت مدیریت و تصمیم گیری، سیاست های خرد و کلان اقتصادی تاثیر گذار بر کسب و کارها، کارآفرینی و چالشهای پیش رو برای کارآفرینان، مدیریت بحران و ایمنی، تعالی سازمانی، مدیریت در حوزه سلامت، مدیریت جهانگردی، مدیریت کسب و کار ورزش
  حسابداری اسلامی،حسابداری نسل ها،کسب و کار اسلامی، حسابرسی اسلامی، فلسفه مالیات و تعهدات و تعاملات مالی شرعی، فرهنگ مالیاتی، حسابداری مالی، حسابداری صنعتی، حسابداری مدیریت، حسابداری مالیاتی، حسابرسی، حسابرسی اجتماعی و اقتصادی، حسابداری بانک ها و بیمه، حسابداری بین المللی، حسابداری آموزشی، حسابداری دولتی،حسابداری درآمد ملی
  بانکداری الکترونیک، بانکداری شرکتی ، بانکداری اسلامی ، مدیریت ریسک در بانکداری ، ابعاد سیاستی و نهادی،نقش و جایگاه بانک مرکزی، نظام اطلاعاتی بانک‌هاريال قوانین و مقررات مورد نیاز، بازمهندسی نظام‌پرداخت و بانکداری الکترونیک کشور، نقش و جایگاه شبکه بانکی، هوشمندسازی عملیات و خدمات بانکی، تغییر رفتار مشتریان، زیرساخت‌های فناوری اطلاعاتو سایر موضوعات مرتبط
  مدیریت اقتصاداقتصاد مقاومتی، اقتصاد بازرگانی، اقتصاد عمومی و دولتی، علوم اقتصادی، اقتصاد و تجارت الکترونیک، توسعه اقتصادی، اقتصاد انرژی، اقتصاد محیط زیست، برنامه ریزی اقتصادی
  MBA، تبلیغات و بازاریابی، اقتصاد تحریم، اقتصاد مقاومتی، مدلسازی اقتصادی، تجارت بین الملل، رویکردهای نوین در اقتصاد جهانی، اقتصاد ایران، اقتصاد سلامت، حقوق اقتصادی


  Management Conference, Accounting Conference, Banking Conference, Economics Conference, International Management Conference, International Accounting Conference, International Banking Conference, International Economics Conference, International Management Conference, International Accounting Conference, International Banking Conference, International Conference Economics, submission to management conference, submission to accounting conference, submission to banking conference, submission to management conference, deadline for submission to management conference, deadline for submission to accounting conference, deadline for submission to banking conference, Deadline for submitting A. The Economic Forum
  Management Conference 98, Accounting Conference 98, Banking Conference 98, Economics Conference 98, International Management Conference 98, International Accounting Conference 98, International Banking Conference 98, International Economics Conference 98, International Management Conference 98, International Accounting Conference 98, International Banking Conference 98, International Economics Conference 98, Paper to Management 98 Conference, Paper to Accounting Conference 98, Paper to Banking Conference 98, Paper to Management 98 Conference, Deadline to Submit Paper to Management Conference 98 Accounting Deadline 98, Deadline for Conference b Nkdary 98, the deadline for submission to the Economic Forum 98
  Business Management, Public Management, Industrial Management, Strategic Management, Behavioral Sciences in Management, Financial Management, Project Management, Future Management, Law & Management, Human Resource Management, Marketing Management, Strategic & Competitive Management, Technology Management, Systems Management, Organizational Leadership and Behavior, Religious Governance, Quality, Productivity, Customer Relationship, Strategy Entrepreneurship, Their Challenges and Management, Organizational Evolution and Change Management, Decision Making in Challenging Business Conditions, Structuring Today's Organizations, Project Management and Challenges of Project-Based Organizations, Production Management and Operations of Organizations p Services and Human Resources, Human Resource Management and its Challenges, Marketing and Sales of Products and Services, Financial and Investment Management, Internal and External Trading, Accounting and Analysis and Financial Information, Information Technology and its Role in Management and Overcoming Challenges, Economic Development and Solutions to Overcoming Barriers to Development, Econometrics and Economic Analysis as Tools for Management and Decision Making, Micro and Macroeconomic Policies Affecting Businesses, Entrepreneurship and Challenges for Entrepreneurs, Crisis Management And safety, organizational excellence, health management, tourism management, business management Sports Business
  Islamic Accounting, Generational Accounting, Islamic Business, Islamic Auditing, Tax Philosophy and Obligations and Financial Interactions, Tax Culture, Financial Accounting, Industrial Accounting, Management Accounting, Tax Accounting, Auditing, Social and Economic Auditing, Bank Accounting And Insurance, International Accounting, Educational Accounting, Government Accounting, National Income Accounting
  Electronic Banking, Corporate Banking, Islamic Banking, Risk Management in Banking, Policy and Institutional Dimensions, Role and Position of the Central Bank, Haryal Bank Information System, Necessary Rules and Regulations, Payment System and Electronic Banking Reengineering, Role and Position of Network Banking, Intelligent Banking Operations, Customer Behavior Change, IT Infrastructure and Other Related Topics
  Management of Resistance Economics Economics, Business Economics, Public and Government Economics, Economic Sciences, Economics and E-Commerce, Economic Development, Energy Economics, Environmental Economics, Economic Planning
  MBA, Advertising & Marketing, Sanctions Economics, Resistance Economics, Economic Modeling, International Trade, New Approaches to World Economy, Iranian Economy, Health Economics, Economic Law

   

  همایش بین المللی مدیریت 98، همایش بین المللی حسابداری 98، همایش بین المللی بانکداری 98 ، همایش بین المللی اقتصاد 9899

  همایش مدیریت جهادی،همایش مدیریت جهادی 98،همایش مدیریت مصرف آب،همایش مدیریت دارایی های فیزیکی،همایش مدیریت استراتژیک،همایش مدیریت شهری،همایش مدیریت پروژه،همایش مدیریت بحران،همایش مدیریت منابع انسانی،همایش مدیریت دانشگاه الزهرا،همایش مدیریت ورزشی،همایش مدیریت جهادی ۹۸،همایش مدیریت فناوری،همایش مدیریت بحران 98،همایش مدیریت دانش،همایش مدیریت مالی،همایش مدیریت سبز،همایش مدیریت بهداشت دام،همایش مدیریت صنعتی،همایش مدیریت ریسک بیمه کوثر،همایش مدیریت بیمارستانی 98،همایش مدیریت بحران 98،همایش مدیریت جهادی 98،همایش های مدیریت 98،همایش مدیریت آموزشی 98،همایش مدیریت سال 98،همایش مدیریت پسماند 98،همایش بین المللی مدیریت 98،همایش مدیریت و حسابداری 98،همایش مدیریت در سال 98،همایش های مدیریت سال 98،همایش های بین المللی مدیریت 98،همایش حسابداری دانشگاه شهید بهشتی،همایش حسابداری و مدیریت،همایش حسابداری دانشگاه الزهرا،همایش حسابداری قم،همایش حسابداری تبریز،همایش حسابداری یزد،همایش حسابداری دانشگاه تهران،همایش حسابداری مدیریت،همایش حسابداری شیراز،همایش حسابداری دانشگاه چمران،همایش حسابداری اصفهان،همایش حسابداری اهواز،همایش حسابداری 97،همایش حسابداری دانشگاه اصفهان،همایش حسابداری ۹۷،همایش حسابداری دولتی دانشگاه الزهرا،همایش حسابداری در سال 97،همایش حسابداری در شیراز،همایش حسابداری مهر 98 دانشگاه تهران،همایش حسابداری مشهد،همایش های حسابداری 98،همایش حسابداری سال 98،همایش ملی حسابداری 98،همایش حسابداری مهر 98 دانشگاه تهران،همایش روز حسابدار 98،همایش مدیریت و حسابداری 98،همایش های حسابداری سال 98،همایش اقتصاد مقاومتی،همایش اقتصاد مقاومتی گیلان،همایش اقتصاد دیجیتال،همایش اقتصاد مقاومتی بنیاد مستضعفان،همایش اقتصاد ایران،همایش اقتصاد دفاع،همایش اقتصاد کشاورزی،همایش اقتصاد مقاومتی 98،همایش اقتصاد مدیریت و حسابداری اهواز،همایش اقتصاد دانشگاه مازندران،همایش اقتصاد آموزش و پرورش،همایش اقتصاد ایران دانشگاه مازندران،همایش اقتصاد آب،همایش اقتصاد پنهان،همایش اقتصاد کنکور،همایش اقتصاد ورزش،همایش اقتصاد اسلامی،همایش اقتصاد شهری،همایش اقتصاد گیگ،همایش اقتصاد در آموزش و پرورش،همایش دنیای اقتصاد 98،همایش اقتصاد مقاومتی 98،همایش های اقتصاد 98،همایش های اقتصاد سال 98،همایش بانکداری الکترونیک،همایش بانکداری اسلامی،همایش بانکداری دیجیتال،همایش بانکداری الکترونیک 98،همایش بانکداری و نظام های پرداخت،همایش بانکداری الکترونیک 97،همایش بانکداری برج میلاد،همایش بانکداری الکترونیکی،همایش بانکداری اسلامی ۹۸،همایش بانکداری شرکتی،همایش بانکداری اسلامی 97،همایش بانکداری الکترونیک و نظامهای پرداخت،همایش بانکداری 97،همایش بانکداری الکترونیک و نظام پرداخت،همایش بانکداری الکترونیک برج میلاد،همایش بانکداری بهمن 97،همایش بانکداری الکترونیک در برج میلاد،همایش بانکداری بدون ربا،همایش بانکداری الکترونیک 96،همایش بانکداری الکترونیک عکس،همایش بانکداری الکترونیک 98،همایش بانکداری اسلامی 98،همایش های بانکداری سال 98، دانلود قسمت پنجم پرشیا گات تلنت، دانلود قسمت 5 پرشیا گات تلنت، دانلود پرشیا گات تلنت قسمت پنجم، دانلود persia got talent 5 ، دانلود پرشیا گات تلنت 5 با لینک مستقیم ، دانلود پرشیا گات تلنت شبکه MBC ، دانلود رایگان قسمت پنجم پرشیا گات تلنت، دانلود قسمت ششم پرشیا گات تلنت

  امروز : دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹
  شمارش معکوس تا برگزاری همایش
  ثانیه
  دقیقه
  ساعت
  روز

  برگزار کنندگان همایش
  دانش بنیان داده پرداز آرین
  MGA
  حامیان علمی همایش
  ش ب
  د آ
  تهر
  د س
  د پ
  م ت
  م ز
  سیویلیکا
  سیو
  کنف
  کنفرانس
  a
  s
  d
  f
  g