روند ارسال مقالات و دریافت گواهی موقت و اصل گواهی
1399/02/16

با عنایت خداوند تبارک و تعالی و حمایت شما پژوهشگران محترم و اعلام آمادگی تعداد زیادی از اساتید و نخبگان حوزه مدیریت، حسابداری ،بانکداری و اقتصاد، چهارمین کنفرانس بین المللی مدیریت،حسابداری،بانکداری و اقتصاد نوین در اردیبهشت ماه سال جاری در مشهد مقدس برگزار خواهد شد.

لذا شما پژوهشگران محترم جهت بهره مندی از امتیازات این همایش می توانید تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه 24 اردیبهشت ماه، نسبت به ارسال مقالات خود اقدام کنید.

دریافت گواهی موقت که حاوی نام نویسندگان ،موضوع مقاله و مهر و امضای دبیرخانه همایش می باشد،پس از داوری مقاله یا مقالات شما بصوت PDF از طریق پنل کاربری هرفرد در دسترس خواهد بود. (مدت زمان داوری مقالات از زمان ارسال  12 ساعت و حداکثر 72 ساعت خواهد بود)

در صورت اعلام پروتکل های بهداشتی و برگزاری کنفرانس در تاریخ مقرر ، اصل مدارک شرکت کنندگان غیر حضوری و حضوری همایش در تاریخ 28 اردیبهشت برای آنان از طریق پست پیشتاز به آدرس نویسنده مسئول ارسال خواهد شد.

-همچنین درصورت تمدید زمان همایش اصل مدارک به همراه یک نسخه الکترونیک از مجموعه مقالات همایش (CD) حداکثر 3 روز پس از تاریخ برگزاری (هر تاریخی که متعاقبا از سوی وبسایت همایش اعلام شود) برای شرکت کنندگان ارسال خواهد شد.